Yemek Kartı - Yemek Çeki & Kuponu - anadolupass.com.tr

Yemek Kartı

Kurumların hayatını kolaylaştıran AnadoluPass hizmetleri

Çalışanlarınızı Mutlu Edin

Anadolupass yemek kartı, şirketlerin mali yükünü hafifletmek, öğle yemeklerini daha uygun maliyetlere indirgemek, gıda ve şirket içi ödüllendirme ihtiyaçlarını karşılarken vergi muafiyetine tabii tutulmaları için tasarlanan özel bir karttır.

Hemen Kullan
slider image slider image slider image slider image slider image slider image slider image

Vergi Muafiyeti

Nakit ödeme sistemlerine göre yüzde yüz oranında avantaj sağlayan yemek çeki sayesinde şirketinizin giderlerini azaltıp, bütçesini koruma altına alabilirsiniz.

İdari Kolaylık

Öğle yemekleri bir çok açıdan firmalara zorluk çıkarır. Yüksek sayıda personeli olan şirketler AnadoluPass Yemek Kartı kullanarak bu yüklerden kurtulur.

Pratik ve Güvenli

Anadolupass, mobil uygulaması ile kullanım kolaylığı sağlamaktadır. Mobil uygulamada tüm özellikleri güvenli bir şekilde kullanabilir, bakiyelerini takip edebilirler.

Mutlu Personeller

AnadoluPass Yemek Kartı ile personelleriniz yemek yeme özgürlüğünün sunmanın yanı sıra “Harcamadan Kazan” ile fazladan %2 ek bakiye yüklemesi kazanır.


Vergi Muafiyetinden Faydalanma

Nakit ödeme sistemlerine göre yüzde 90 oranında avantaj sağlayan yemek çeki sayesinde şirketinizin mali bütçesini koruma altına alabilirsiniz. Vergi ve SGK pirim avantajıınızı hemen hesaplayın.

Yemek Kartı Firmaları

Yemek kartı firmaları, işletmelerin taleplerine göre aylık olarak belirlenen parayı elektronik kartlara yükleyerek, firma çalışanlarının öğle yemeklerini karşılayan kuruluşlardır. AnadoluPass yemek fişi, diğer kartlardan farklı özellikler sunan, birçok kurum ile anlaşması bulunan özel bir karttır. Personelleriniz, öğle yemeklerini yemek fişi ile dilediği şekilde seçtiklerinde; işlerinde gösterecekleri başarı artar.

AnadoluPass yemek kartı avantajları nelerdir?

AnadoluPass yemek kartı kullanarak vergi indirimi, muhasebesel kolaylık, personel memnuniyeti vb. kazanımlar elde edersiniz. Online kullanım özelliği ile geliştirilen AnadoluPass yemek kartı, kartlı kullanımın yanı sıra mobil cihazlarda kullanım kolaylığı da sağlamaktadır. Yemek kartı firmaları konusunda doğru seçim yapmak yüksek avantaj sağlar.

Personellerinizin İş Verimliliğini Arttırın

Yemek kartı firmaları konusunda araştırma yaparken en çok dikkat etmeniz gereken detay; size sunulan özellik ve avantajlardır. Beklentilerinizi en iyi şekilde karşılayan ve çözüm sunma noktasında sektörün referans belirleyici isimlerinden olan AnadoluPass ile görüşerek, ayrıcalıklı yönlerimiz hakkında ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

anadolupass mobil uygulama
AnadoluPass Mobil Uygulama
Hızlı, kolay, güvenli!
Günlük hayatınızı kolaylaştıran hizmet ve avantajları ile AnadoluPass mobil uygulaması ile tüm işlemlerinizi daha hızlı, kolay ve güvenli yapabilmenizi sağlıyor.

Siz de AnadoluPass mobil uygulamasını hemen indirerek AnadoluPass’e her zaman kolayca ulaşabilirsiniz.