Yemek Fişi Avantajlarından Yararlanmanın Tam Zamanı - anadolupass.com.tr

Yemek Fişi Avantajlarından Yararlanmanın Tam Zamanı

En son haber, duyuru ve kampanyalardan haberdar olun
Yemek Fişi Avantajlarından Yararlanmanın Tam Zamanı

Bir işletmenin işinde başarılı olabilmesi için personellerinin zamanında iş bitirmeleri gerekir. Fakat bir firma çalışanlarının işlerine sahip çıkmaları biraz da onlara verilen değere bağlıdır. Mesela her gün belirlenen standart yemekler, personellerin canını sıkan durumlardan biridir. Eskiden daha çok yapılsa da günümüzde hâlâ bazı firmalar, öğle yemeklerini kendi bünyelerinde karşılamaktadır. Aslında bu sadece personeller açısından kötü bir izlenime neden olmuyor, aynı zamanda işlerin aksaması durumu da söz konusu oluyor, neden mi? Mesela 50 kişilik bir kadro ile çalışan bir firmayı düşünelim. 50 kişinin bir anda yemek yiyebilmesi için büyükçe bir mutfak alanına ihtiyaç duyulur eğer böyle bir imkân yoksa personellerin sırayla yemek yemeleri gerekir. Her iki durum da firma açısından iyi değildir. Birinci yöntemde tüm personellerin tek seferde işi bırakma durumu söz konusu olur ve yemeği sunacak personelin aynı anda 50 kişiye yetişmesinin zor olmasından dolayı işlerin aksaması durumu söz konusu olur, ikinci seçenek de yine bundan farksız değildir. Ama modern bir teknoloji ile hazırlanan ve firmaların kullanımına sunulan yemek fişi gibi özellikleri bir arada barındıran yemek kartları ile tüm bu sorunlardan çok kolay bir şekilde sıyrılabilirsiniz. Yemek kartları, anlaşmalı restoranlarda, kafelerde veya gıda alışverişi için anlaşmalı olunan kurumlardan alışveriş yapma imkânı sunar, bu da personellerin istedikleri gibi hareket etmelerine olanak sağlar.

Personellerinizi sevindirin

Personellerin çalıştıkları iş yerinden memnun olmaları, işlerine daha fazla sarılmalarını beraberinde getirir. Yukarıda da dediğimiz gibi bu durumun oluşabilmesi için işverenlerin personel haklarına riayet etmeleri gerekir. Mesela personellerinizden bazılarını izne ayıracaksınız, haliyle bunları memnun edebilmek için ya onlara hediye çeki vermeniz gerekir ya da maaşlarına ek olarak bir miktar daha para ödemeniz gerekir. Bunun yerine standart olarak kullandıkları yemek kartlarına onları sevindirecek baliyeler yükleyerewk tatillerini daha güzel yapmalarına fırsat tanımış olursunuz. Bu şekilde yapmanız sizin açınızdan yeni vergilerin oluşmasını da engelleyeceği için kazançlı olan her iki taraf olacaktır. Yemek fişi her ne kadar genel anlamda öğle yemeklerinin karşılanması için tasarlanan bir kart olsa da kullanım alanlarının geniş olması sayesinde farklı amaçlar doğrultusunda da kullanılabilir. İşletmeler, zaman zaman yardımlaşma ve dayanışma etkinlikleri de düzenlerler. Bunun için de yine ihtiyaç sahiplerine belli miktarda ödeme yapılır. Aslında bu da yine beraberinde vergi yükünü getirmektedir. Yemek kartlarının bir diğer özelliği de bu tip işlerde kullanımı kolaylaştırmaktır. Kartları istediğiniz kişiye verebilir ve belirlediğiniz miktarda kullanmasını sağlayabilirsiniz. Bu sayede faturalandırma işlemlerinde hem daha rahat etmiş olursunuz hem de hesaplarınızı tek noktadan kontrol altında tutmuş olursunuz.

AnadoluPass ile güvende kalın

Teknoloji dünyasını yakından takip ederek yenilikleri sunmak adına çalışmalarına devam eden firmamız, yemek fişi özelliklerine ve ayrıcalıklarına yenilerini ekleyerek daha geniş alanda kullanmayı sağlıyor. Aradığınız tüm özelliklere ek olarak sunulan yenilikleri değerlendirebileceğiniz sitemizi ziyaret ederek sizlere sunduğumuz esnek çözümleri değerlendirebilirsiniz. Yemek fişi alanında en çok tercih edilen kartlardan biri olmaya devam ederken yeni müşterilere ulaşmak ve onların memnuniyetini sağlamak için çalışmalarımıza ara vermeden devam ediyoruz. Kart hakkında ayrıntılı bilgi almak ve başvuru işlemini gerçekleştirmek için çağrı merkezi iletişim numaramızdan ulaşabilirsiniz.

anadolupass mobil uygulama
AnadoluPass Mobil Uygulama
Hızlı, kolay, güvenli!
Günlük hayatınızı kolaylaştıran hizmet ve avantajları ile AnadoluPass mobil uygulaması ile tüm işlemlerinizi daha hızlı, kolay ve güvenli yapabilmenizi sağlıyor.

Siz de AnadoluPass mobil uygulamasını hemen indirerek AnadoluPass’e her zaman kolayca ulaşabilirsiniz.