Sosyal Yardım Kartıyla Vergi Muafiyeti Nasıl Sağlanır? - anadolupass.com.tr

Sosyal Yardım Kartıyla Vergi Muafiyeti Nasıl Sağlanır?

En son haber, duyuru ve kampanyalardan haberdar olun
Sosyal Yardım Kartıyla Vergi Muafiyeti Nasıl Sağlanır?

Sosyal yardımlaşma kapsamında, firmaların hem kendi personellerine hem de yardıma ihtiyacı olan öğrencilere sağlayacağı gıda, para ve giyim yardımıyla vergiden %40 kesinti sağlanmasını sağlayabilmektedir. Sosyal yardım kartı, online platform üzerinden alınarak kişiye özel basılabilir ve aynı zamanda istenilen miktarda yardım karta aktarılabilmektedir.

Sosyal Yardım Gıda Kartı

Personellerin ve burs ihtiyacı olan öğrencilerin sosyal dayanışmayla birlikle yardım alabileceği şirket destekleri, AnadoluPass avantajlarıyla sağlanabilmektedir. Şirketlerin belirlediği bakiyeye ve kullanım alanlarına göre personelin ihtiyaç duyduğu gıda yardımından faydalanması sağlanır. Hem sosyal yardımlaşma için hem de vergi muafiyeti için ideal olan bu destek platformu, firmanın çok zaman harcamadan kısa zamanda online bir platform üzerinden gıda yardımı işlemini yapmasına yardımcı olacaktır.

Firmaların ihtiyaç sahiplerine ulaşmasını sağlayan bu destek fonunda, 50 kişinin aynı anda gıda desteğinden yararlanması aynı zamanda bunu firmanın zamanından çalmadan yapabilmesi sağlanmıştır. Yemek fişi ve gıda desteği olarak da katkıda bulunulacak bu alanda, çalışanların ihtiyaçlarına cevap veren sosyal yardım kartı ile hemen dayanışmaya başlayabilirsiniz.

Sosyal Yardım Giyim Kartı

Sosyal yardım alanında ihtiyaç sahiplerinin ve firma personellerinin giyim ve gıda alışverişlerini yapabilecekleri sosyal yardım kartı ile online alanda belirlediğiniz bakiye kapsamında alışveriş yapılmasını sağlayabilirsiniz. Firmanın birçok prosedürle uğraşmadan işini kolaylaştıracak şekilde ayarlanmış olan sosyal giyim kartı ile ihtiyaç sahiplerinin kış ve yaz aylarındaki kıyafet ihtiyaçlarının karşılanmasını sağlayabilir, siz de duyarlı firmalardan biri olarak bu alandaki işlemleri AnadoluPass’a bırakabilirsiniz.

Sosyal Yardım Kartıyla Vergide %40 İndirim

Duyarlı firmalara devlet destek fonu olarak uygulamaya geçmiş olan vergi kesintisi, firmaların sosyal duyarlılık alanında daha etkin olmasını sağlamak için düzenlenmiştir. Birçok prosedürle uğraşmadan işinizi kolaylaştıracak olan sosyal yardım kartı, başvuru yaptığınız anda kişiye özel basılarak, istediğiniz kişi ve kurumlara dağıtılacaktır.

Sosyal Yardım Kart Başvurusu

Firmanın başvuru yapması için AnadoluPass.com.tr üzerinden yapabileceği online başvuru, anında geri dönüş yapılarak kısa zamanda kullanıma açılmasını sağlayacaktır. Personelin ve ihtiyaç sahiplerinin kullanabileceği temasız kart özelliğiyle hem firmaların hem de kullanıcıların işini kolaylaştıracak imkanlar sunmaktadır.

anadolupass mobil uygulama
AnadoluPass Mobil Uygulama
Hızlı, kolay, güvenli!
Günlük hayatınızı kolaylaştıran hizmet ve avantajları ile AnadoluPass mobil uygulaması ile tüm işlemlerinizi daha hızlı, kolay ve güvenli yapabilmenizi sağlıyor.

Siz de AnadoluPass mobil uygulamasını hemen indirerek AnadoluPass’e her zaman kolayca ulaşabilirsiniz.