Sosyal Yardım Kartı - anadolupass.com.tr

Sosyal Yardım Kartı

İhtiyacı olan insanları mutlu edin

Duyarlı firmalar, belli dönemlerde veya aylık olarak düzenli şekilde bağışlarda bulunurlar. Yapılan bu bağışların daha doğru ve daha düzenli şekilde yürümesine yardımcı olan Anadolupass sosyal yardım kartı, “Başka insanları mutlu edin” sloganı ile firmalara katkıda bulunuyor.

Sosyal yardım kartı ile aynı zamanda firmanız bünyesinde çalışan personellerinize, iş ortaklarınıza ve burs olanağı sağladığınız kişilere yapacağınız yardımları daha kolay şekilde yönetmenize yardımcı olmaktadır. Yapacağınız yardımları faturalandırma kolaylığı sağlayan Anadolupass Sosyal Yardım Kartı’nın sunduğu avantajlar sayesinde yardımlarınız daha fazla insana ulaşırken, işletme sahipleri, daha bir huzur ile işlerini yaparlar.

Sosyal Yardım Kartı Nedir?

Anadolupass sosyal yardım kartı; belirlediğiniz miktarda para yükleyebileceğiniz elektronik ödemeli bir karttır. Yüklenen bakiye karşılığında anlaşmalı olan kurumlarda; gıda, giyecek ve anlaşmalı olan diğer tüm kategorilerden alışveriş yapılabilmektedir. Online kullanım imkânının da sunulması sayesinde kartın kaybolması durumunda bile harcamalar kolaylıkla gerçekleştirilebilmektedir. Ayrıca sosyal yardım kartı, yüklenen bakiyelerin silinmesini engellemektedir. Örneğin bu ay yüklenen bakiye kullanılmadığında önümüzdeki ay artı olarak bakiyeye yansıtılır. Bu da kullanıcısının dilediği gibi parasını yönetme kolaylığına sahip olmasını sağlar.

Neden Anadolupass Sosyal Yardım Kartı?

Her ay düzenli olarak muhtaçlara ve firma çalışanlarına katkıda bulunan firmalar, bu yardımları nakit olarak yaptıklarında her bir personel ve yardımda bulunduğu her muhtaç için ayrı bir fatura oluşturmak zorunda kalırlar. Bu da ödenecek verginin veya muhasebede yapılacak işlemlerin sayısının artmasına neden olur. Sosyal Yardım Kartı ise tüm bu karmaşık ve zaman alan durumların önüne geçerek yapılan tüm bağış ve yardımların tek faturada toplanmasını sağlar ve böylelikle zamandan tasarruf etme imkânı sunar.

Online kullanım özelliğine sahip olan Anadolupass Sosyal Yardım Kartı; kartın kaybolması, kırılması veya evde unutulması gibi durumlarda cep telefonundan veya diğer mobil cihazlardan harcamaları kolaylıkla yapma imkânı sağlar. Böylelikle hem yer kaplama sorunu ortadan kalkmış olur hem de belirttiğimiz kaybolma, evde unutma gibi durumlarda, yardım ettiğiniz kişilerin ihtiyaçlarını ertelemeleri durumları söz konusu olmaktan çıkar. Siz de başka insanları mutlu etmek için sosyal yardım kartı kullanın, daha fazla insanın yüzünü güldürün…

AnadoluPass Mobil Uygulama
Hızlı, kolay, güvenli!
Günlük hayatınızı kolaylaştıran hizmet ve avantajları ile AnadoluPass mobil uygulaması ile tüm işlemlerinizi daha hızlı, kolay ve güvenli yapabilmenizi sağlıyor.

Siz de AnadoluPass mobil uygulamasını hemen indirerek AnadoluPass’e her zaman kolayca ulaşabilirsiniz.