Sosyal Yardım Kartı - anadolupass.com.tr

Sosyal Yardım Kartı

İhtiyacı olan insanları mutlu edin

Başka İnsanları Mutlu Edin

Duyarlı firmalar, belli dönemlerde veya aylık olarak düzenli şekilde bağışlarda bulunurlar. Yapılan bu bağışların daha doğru ve daha düzenli şekilde yürümesine yardımcı olan Anadolupass sosyal yardım kartı, “Başka insanları mutlu edin” sloganı ile firmalara katkıda bulunuyor.

Hemen Kullan
slider image slider image slider image slider image slider image slider image slider image

Sosyal Yardım

Sosyal yardım kartı ile aynı zamanda firmanız bünyesinde çalışan personellerinize ve burs olanağı sağladığınız kişilere yapacağınız yardımları daha kolay yapın.

Yardım Paketleri

Yardım paketleri standart olup kişiye özel değildir. Yardım paketleri vermek yerine ihtiyaç sahibi insanların ihtiyaçlarını dilediği şekilde temin etmesini sağlayın.

Opsiyonel Kullanım

İsteğe göre kartlı veya kartsız kullanım sunulabilir. Farklı kullanım şekilleri ile kartın kaybolması durumunda bile harcamalar kolaylıkla gerçekleştirilebilmektedir.

Mutlu İnsanlar

Siz de başka insanları mutlu etmek için sosyal yardım kartı kullanın, daha fazla insanın yüzünü güldürün. Yardım ettiğiniz kişiler ihtiyaçlarını kendileri belirler.


AnadoluPass Sosyal Yardım Kartı

Sosyal yardım kartı hakkında daha fazla bilgi ve başvuru için hemen iletişime geçin.

Sosyal Yardım Kartı Nedir?

Anadolupass sosyal yardım kartı; belirlediğiniz miktarda para yükleyebileceğiniz elektronik ödemeli bir karttır. Yüklenen bakiye karşılığında anlaşmalı olan kurumlarda; gıda, giyecek ve anlaşmalı olan diğer tüm kategorilerden alışveriş yapılabilmektedir. Online kullanım imkânının da sunulması sayesinde kartın kaybolması durumunda bile harcamalar kolaylıkla gerçekleştirilebilmektedir.

Neden Anadolupass Sosyal Yardım Kartı?

İhtiyaç sahiplerine ve firma çalışanlarına katkıda bulunan firmalar, bu yardımları nakit olarak yaptıklarında bunu fatura etmekte zorluk çeker. Bu da ödenecek vergiyi ve muhasebe zorluklarını arttırır. Sosyal Yardım Kartı ise tüm bu olumsuzlukların önüne geçip, yapılan tüm bağış ve yardımların tek faturada toplanmasını sağlayarak para ve zaman tasarrufu sağlar.

Akıllı Sosyal Yardım Kartı

Online kullanım özelliğine sahip olan Anadolupass Sosyal Yardım Kartı; kartın kaybolması, kırılması veya evde unutulması gibi durumlarda cep telefonundan veya diğer mobil cihazlardan harcamaları kolaylıkla yapma imkânı sağlar.

anadolupass mobil uygulama
AnadoluPass Mobil Uygulama
Hızlı, kolay, güvenli!
Günlük hayatınızı kolaylaştıran hizmet ve avantajları ile AnadoluPass mobil uygulaması ile tüm işlemlerinizi daha hızlı, kolay ve güvenli yapabilmenizi sağlıyor.

Siz de AnadoluPass mobil uygulamasını hemen indirerek AnadoluPass’e her zaman kolayca ulaşabilirsiniz.