Şirketler Çalışanlarına Sosyal Yardım Nasıl Sağlayabilir? - anadolupass.com.tr

Şirketler Çalışanlarına Sosyal Yardım Nasıl Sağlayabilir?

En son haber, duyuru ve kampanyalardan haberdar olun
Şirketler Çalışanlarına Sosyal Yardım Nasıl Sağlayabilir?

İhtiyaç sahiplerini mutlu edecek AnadoluPass ile duyarlı firmaların yardımlaşma alanında yapabilecekleri bütün yardımları kolaylaştırmayı hedefliyoruz. İşverenlerin, çalışanlarına ve ihtiyaç sahibi öğrencilere sağlayabileceği sosyal yardım kartı ile birçok insana ulaşabilir ve aynı zamanda firmanızın desteğinin hiç kesilmemesini sağlayabilirsiniz.

Personellere Sosyal Yardım Kartı Desteği

Elektronik ödemeli kart olarak kullanıma açılmış olan sosyal yardım kartı, çalışanların gıda, giyecek ve diğer ihtiyaçlarına yönelik alışveriş yapmalarını sağlayan bir kart sistemidir. Bu kart sayesinde firma personelleri aylık maaşlarının yanında şirketin sağladığı yardım kartıyla gelirlerine katkı sağlayacaktır. Online kullanım özelliğine sahip olan sosyal kart, mobil cihazlar üzerinden kullanılarak, firmanın zamanını ve ekstra parasını almadan kullanmasına olanak verir, bu sayede kolay bir kullanım avantajı kullanır. Her firmanın personeline verebileceği bir kart olarak, günlük kullanım için ideal bir kolaylığa sahiptir.

Şirketler Sosyal Yardım Kartı İçin Ne Yapmalıdır?

Firmaların çalışanlarına sağlayabileceği ekonomik bir kart olarak sosyal yardım kartı, AnadoluPass özelliğiyle kolay ve avantajlı bir kullanım imkanı vermektedir. Kartı kullanıma açmak için online işlemler üzerinden başvuru yaparak, kullanmak istediğiniz kart özelliğini ve limitini ayarlayabilirsiniz. Bir işletmenin başarısı her zaman sosyalleştiği aynı zamanda duyarlılık kazandığı alanlara bağlıdır. AnadoluPass sayesinde ihtiyaç sahiplerine yönelik kampanyalara dahil olarak, çalışanlarınızın yüzünü güldürebilirsiniz.

Sosyal Kartın Firmalara Sağladığı Avantajlar

Sosyal yardım üzerinden yapılan düzenlemelerde 193 sayılı gelir vergisi kanunun 94. Maddesine göre ticari şirketlerin, iş ortaklarının ve serbest çalışma alanlarının sağladığı sosyal yardım 1449 sayılı bakanlar kurulu kararına göre %60 gelir vergisi tevkifatı yapılabileceğini açıklamaktadır. Bu alanda firmaların yaptığı yardımlar, vergi ödemelerinde kesintiye uğrayabilmektedir. Hem personeline yardım edecek hem de vergilerinden kesinti olmasını sağlayacak olan firmalar için AnadoluPass kart özellikleri her zaman yanınızda olmaya devam edecektir.

AnadoluPass Sosyal Yardım Özellikleri

Online kullanım kolaylığı sunan AnadoluPass için site üzerinden online olarak başvuru yapabilir, personelinize sağlayacağınız destek alanına göre kart limitini seçebilirsiniz. Bu alanda hizmet vermekte olan sosyal yardım platformunda, ihtiyaç sahiplerine ulaşarak, firmanızın duyarlı olduğu sosyal yardımlaşma alanlarında etkin bir şekilde çalışmalarını yürüterek hayata katkıda bulabilirsiniz.

anadolupass mobil uygulama
AnadoluPass Mobil Uygulama
Hızlı, kolay, güvenli!
Günlük hayatınızı kolaylaştıran hizmet ve avantajları ile AnadoluPass mobil uygulaması ile tüm işlemlerinizi daha hızlı, kolay ve güvenli yapabilmenizi sağlıyor.

Siz de AnadoluPass mobil uygulamasını hemen indirerek AnadoluPass’e her zaman kolayca ulaşabilirsiniz.