Neden Yemek Kartı? - anadolupass.com.tr

Neden Yemek Kartı?

En son haber, duyuru ve kampanyalardan haberdar olun
Neden Yemek Kartı?

Birçok işletme, mali yüklerini hafifletmek için ya personellerinden bazılarının işine son verir ya da işyerinde bazı mali dengeler üzerinde çalışma yaparak masrafların daha az bir seviyeye inmesini sağlar. Aslında yapılan bu işlem her ne kadar beklentileri karşılayabilse de bir yerden sonra işlerin aksamasına neden olabilir. Çünkü personellerin az olması demek işlerin de azalması anlamına gelir ki bir kurum sahibi bunu asla istemez. Peki, bunun yerine nasıl bir tedbir alınabilir? Firmalarda çalışan sayısına bağlı olarak öğlen yemeklerinin çıkarttığı maliyet de yükselir. Mesela 2000 kişinin çalıştığı bir fabrikada, sadece günlük mutfak masrafı hesaplandığında en az 20 bin TL gibi bir rakam ortaya çıkar, bu da sadece yemek masrafları için aylık 600 bin TL para harcanması anlamına gelir. Ek olarak buna karşılık çıkan vergileri de hesapladığınızda, çok ciddi rakamların sadece öğlen yemeklerine harcandığını göreceksiniz. Bunun yerine yemek kartı gibi ayrıcalıklı özelliklere sahip olan ve personellerin yemek ihtiyaçlarını daha kolay şekilde karşılamalarına yardımcı olan bir uygulamaya geçtiğinizde, personellerinizi çıkartmak yerine daha fazla maliyeti düşürebilecek bir çözüme kavuşmuş olursunuz.

Sosyal yardım kartı olarak kullanın

Yemek kartı, ticket veya farklı isimlerle adlandırılsa da aslında bu kartların tek özelliği personellerin yemek ihtiyaçlarını karşılamak değildir. Firmalar, personelinin memnuniyetini sağlamak ve motivasyonlarını yükseltmek için zaman zaman onlara ek ikramiyeler verirler veya çocuk sahibi olan personellerinin aylık masraflarını düşürmek veya hediye vermek amacıyla onlara para verirler. Bunu yapan firmalarda işlerin daha sağlıklı yürüdüğü bir kesinliktir ama bu, kendi başına bir maliyetin ortaya çıkmasına neden olduğu için firma sahiplerinin bu konuda ciddi çalışmalar yapmaları gerekir. Yemek kartı olarak sizlere sunduğumuz AnadoluPass, bu ihtiyacınızı da en doğru şekilde çözmenize yardımcı olan özelliklere sahiptir. Mesela personellerinize bu ay vereceğiniz ek ikramiyeleri tek faturada bu kart sayesinde birleştirebilirsiniz, bu size muhasebe alanında geniş bir zamanın kalmasına yardımcı olur. Bununla birlikte her personelinize verdiğiniz ek ikramiyeyi ayrı ayrı hesaplamanıza da gerek kalmaz.

Online kullanım özelliği

Yemek kartları, genellikle fiziki olarak kullanılan kartlardır bu özelliğe sahip olması kartın kaybolması durumunda kartın yeniden çıkana kadar kullanılamaz. Ama AnadoluPass, online kullanım özelliğine sahip olduğu için böyle bir durumda da kullanılabilir. Kartın kaybolması veya çalınması durumunda, cep telefonunuzdan uygulamayı açarak gerekli iptal işlemlerini yapabilir veya kartın şifresini değiştirerek kullanılmasını engelleyebilirsiniz. Hızlı, güvenilir ve kolay kullanım özelliklerine sahip olan uygulama sayesinde, kartı yanınızda taşımaya da gerek kalmadan istediğiniz yerde kullanabilirsiniz.

Avantajlı yönlerinden yararlanmak için başvurun

Kurumunuzun daha sağlıklı gelirlerini koruyabilmesini sağlayan, sunduğu avantajları ile hem personellerin motivasyonunu sağlayan hem de kurumun vergi muafiyetini sağlayan AnadoluPass ile beklediğinizden çok daha fazlasını elde edeceksiniz. Aradığınız tüm özellikleri bir arada bulabileceğiniz, avantajlı yönlerinden faydalanabileceğiniz yemek kartı sayesinde kurumunuzun maddi gücüne güç katacaksınız. Yılların birikim ve deneyimine sahip olan firmamız, müşteri beklentilerini karşılama noktasında en iyi hizmetleri sunmaktadır. Çağrı merkezi iletişim numaramızdan yetkililerle görüşerek kart hakkında ayrıntılı bilgi alabilir, gerekli başvuru işlemlerini gerçekleştirerek kısa sürede sahip olabilirsiniz. Her anlamda kazançlı çıkmanıza yardımcı olan yemek kartı ile kurumunuzun gücüne güç katın.

anadolupass mobil uygulama
AnadoluPass Mobil Uygulama
Hızlı, kolay, güvenli!
Günlük hayatınızı kolaylaştıran hizmet ve avantajları ile AnadoluPass mobil uygulaması ile tüm işlemlerinizi daha hızlı, kolay ve güvenli yapabilmenizi sağlıyor.

Siz de AnadoluPass mobil uygulamasını hemen indirerek AnadoluPass’e her zaman kolayca ulaşabilirsiniz.