Kurumunuzun Mali Durumunu İyileştirin - anadolupass.com.tr

Kurumunuzun Mali Durumunu İyileştirin

En son haber, duyuru ve kampanyalardan haberdar olun
Kurumunuzun Mali Durumunu İyileştirin

Bir kurumun sağlıklı bir şekilde ilerleyebilmesinin en temelinde, maddi olarak binen yüklerin hafifletilmesidir. Bazen küçük rakamlar göze gelmese de büyük zararların oluşmasına neden olur, zarar olmasa bile bu küçük maliyetlere dikkat edildiğinde, şirket kâra geçmeye başlayabilir. Mesela mutfak masrafları, bir kurumun en çok maddi yüke neden olan alanlarından biridir. Kurumlarda, öğlen yemeği vermek zorunludur ve bir kurumda ne kadar çok personel vara, o kadar büyük bir mutfak alanı oluşturmanız gerekir. Bunu oluşturabilmek için ise sadece mutfak alanı ile işin içinden çıkamazsınız, aynı zamanda burada çalışacak personellerin işinde ehil olmalarına dikkat etmeniz gerekir, günlük alınacak sebze ve meyvelerin taze olmasına dikkat etmeniz gerekir ve tüm bunlara ek olarak bunları karşılamak için ek olarak vergi ödemeniz gerekir. AnadoluPass olarak tüm bu yükleri üzerinizden alarak hem maliyeti daha uygun olan hem de kullanımı ile personellerinizi motive edecek yemek kartını size sunuyoruz. Yemek kartı ile personelleriniz öğlen yemeklerini diledikleri anlaşmalı noktalardan yiyebilirler, ek özelliklerinden yararlanarak harcamamalarını diledikleri gibi ayarlayabilirler.

Yemek kartı, sadece yemek için değildir

Öğlen yemeklerinin maliyetini düşüren ve kurumların vergi muafiyetinden yüzde 100 yararlanmalarını sağlayan AnadoluPass, sadece öğlen yemeklerinin mali yükünü kurumların sırtından almaz. Aynı zamanda onların diğer harcamalarına da yardımcı olur. Nasıl mı? Anadolupaas, birçok mağaza ve marka ile anlaşmalı bir kurumdur ve firmalara verdiğimiz kartlar ile bu mağazalardan alışverişlerini yapabilirler. Mesela bazı personellerin yedikleri yemek daha az olabilir veya evde yemek yemeleri onlar için yeterli olabilir ama yemek kartları onların da hakkıdır ve diledikleri gibi kullanma özgürlüğüne sahip olmaları gerekir. Mesela yemek kartı ile evininin gıda masraflarını karşılayabilir veya anlaşmalı olduğumuz diğer kategorilerden yararlanarak ihtiyaçlarını temin edebilir.

Personel motivasyonunu yüzde 100’e çıkartın

Bir işletmede işlerin daha seri ve güvenilir bir şekilde devam edebilmesi personellerin çalışmalarına bağlıdır. Personeller işlerinde ne kadar verimli olursa, işler o kadar doğru şekilde ilerler. Tabi bunu elde edebilmek için de personellerin özlük haklarını tam olarak vermek gerekir. Daha önceleri, kurumlar öğlen yemeklerini belirledikleri haftalık tabloya göre çıkartırlardı ve personellerin harici bir yemek yemeleri mümkün değildi. Bu durum sadece personellerin motivasyonlarını kaybetmelerine neden olmuyordu, aynı zamanda kurumlar için de büyük bir maliyet anlamına geliyordu. Çünkü bir öğlen yemeğinin hazırlanması, personellerin yemesi vs. hem zaman açısından çok fazla zaman alıyordu hem de maliyet olarak daha yüksek maliyetler ortaya çıkıyordu. Yemek kartı ise tüm ek masrafları ortadan kaldırmakla birlikte personellerin istedikleri yemeği yeme özgürlüğünü sağlıyor. Bu sayede çalışanlarınız işlerinde daha verimli sonuçlar vermeye başlarlar ve sizin de işlerinizi zamanında teslim etmeniz daha sağlıklı olur.

AnadoluPass’a geçmek için acele edin

Başarılı bir çalışmanın ürünü olarak müşterilerimize sunduğumuz yemek kartının özelliklerini arttırmak ve anlaşmalı kurum sayısını daha yükseğe çıkartmak için çalışmalarımıza devam ediyoruz. Siz de bu ayrıcalıklı dünyadan yararlanmak için acele edin. Her anlamda kazandıran, kurum sahibini de personelleri de sevindiren yemek kartı ile tanıştıktan sonra geçmekte ne kadar doğru karar aldığınızı daha iyi anlayacaksınız. Firmaların işlerini kolaylaştıran, mutfak masraflarını yüzde 50 oranında düşüren ve vergi muafiyetinden yüzde 100 yararlanmayı sağlayan AnadoluPass’a geçmek için iletişim numaramızdan firmamıza ulaşabilir, kart hakkında ayrıntılı bilgi alarak başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

anadolupass mobil uygulama
AnadoluPass Mobil Uygulama
Hızlı, kolay, güvenli!
Günlük hayatınızı kolaylaştıran hizmet ve avantajları ile AnadoluPass mobil uygulaması ile tüm işlemlerinizi daha hızlı, kolay ve güvenli yapabilmenizi sağlıyor.

Siz de AnadoluPass mobil uygulamasını hemen indirerek AnadoluPass’e her zaman kolayca ulaşabilirsiniz.