Kurumsal Müşteri Ol - anadolupass.com.tr

Kurumsal Müşteri Ol

Kurumların işini kolaylaştıran AnadoluPass hizmetleri

İşverenlere sağladığımız avantajlar
 • Çalışanlarının yemek ihtiyaçlarını AnadoluPass Yemek Kartı ve yemek çekleriyle karşılayan firmalar nakit ödeme sistemine kıyasla %90’a varan vergi avantajı ile yemek giderlerini azaltır.
 • Tüm yemek, ödül ve hediye giderleri için şirkete tek fatura yansıtılır.
 • Harcamadan Kazan fırsatlarından yararlanılır, iş yükü hafifler ve yönetim maliyeti azaltılarak şirket operasyonel iş süreçleri daha kolay yönetlir.
 • AnadoluPass işveren/kurumsal işlem merkezi ile sipariş verme, eski siparişleri ve bu siparişlerin faturalarını takip edebilme, kayıp-çalıntı kart, raporlama, güncel kullanıcı listesi oluşturma, yeni kart talep etme ve bunun gibi diğer işlemlerinizi de kolay ve hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.
 • Çalışanlar kartları yanında olmasa da AnadoluPass Mobil Uygulaması üzerinden karekodla veya sisteme kayıtlı cep telefonu numarasını girerek telefona gelen kısa mesajla ödeme yapabilir.
 • Ve daha sayamadığımız biçok özelliklerle dolu AnadoluPass Yemek Kartı'nın avantajlarından hemen yararlanmaya başlayın.
Çalışanlara Sağladığımız Avantajlar
 • Kullanıcı birden çok kart taşımak yerine, tek bir kart kullanarak, sayısız restoran, şarküteri ve cafe üye ağından, kendi zevkine göre seçeceği herhangi bir üye işyerinden dilediğince harcama yapabilir.
 • Misafir ağırlaması gereken iş yemekleri ve toplantılarda harcamalarını yönetebilir, firmasının ona sunduğu ek teşvik ve prim haklarını kullanabilir.
 • AnadoluPass kullanıcıları yapmış olduğu yemek ve diğer harcamaların detaylarını istediğini an anadolupass.com.tr online işlemler menüsü ve AnadoluPass mobil uygulamasından takip edebilir, kayıp ve çalınma durumlarına karşı parola ve iptal işlemlerini kolayca yapabilir.
 • Mobil uygulama, kullanıcıya en yakın restoran listesini ve bu restoranları harita üzerinden görüntüleyebilmesini sağlar.Kullanıcı favori restoranlarını belirleyebilir, restoran iletişim bilgilerine ulaşabilir ve bu restoranlarla ilgili güncel kampanyaları uygulama üzerinden takip edebilir.Yaptığı harcamaları ve güncel bakiyeyi bu uygulamadan takip eder, mobil ödeme sayesinde nakit para ya da banka kartı taşımadan SMS (kartın yanında olmaması durumunda telefon numarasının sistemde doğru kayıtlı olması yeterli) ve QR kod ile ödemesini gerçekleştirebilir.Kullanıcı, kart kayıp ya da çalıntı durumlarında bu uygulama üzerinden destek alabilir.
 • Şifre tanımlama özelliği ile çalınma ve kaybolmaya karşı kartlar güvence altına alınır.Çalışan kart kayıp veya çalıntı durumunu, müşteri temcilsicimize bildirdiği andan itibaren kart anında bloke edilir, hesaba yeni kart tanımlanır ve harcanmayan krediler yeni kartlara aktarılır.
Bireyelere sağladığımız avantajlar
 • Bireysel olarak kart talep eden müşterilerimiz, AnadoluPass üye ağına dahil olan işletmelerde kartına yüklediği tutar kadar harcama yapar, kartına tutar yükleyebilmek için otomatik ödeme talimatı verebilir.
 • Bakiye yükleme işlemlerini havele ve eft yoluyla sağlayabilir.
 • Kampanya ve ek avantajlardan faydalanabilir.
 • Mobil uygulama ile en yakın restoran listesini ve bu restoranları harita üzerinden görüntüler.Kullanıcı favori restoranlarını belirleyebilir, restoran iletişim bilgilerine ulaşabilir ve bu restoranlarla ilgili güncel kampanyaları uygulama üzerinden takip edebilir.Yaptığı harcamaları ve güncel bakiyeyi bu uygulamadan takip eder, mobil ödeme sayesinde nakit para ya da banka kartı taşımadan SMS (kartın yanında olmaması durumunda telefon numarasının sistemde doğru kayıtlı olması yeterli) ve QR kod ile ödemesini gerçekleştirebilir.
 • Yapmış olduğu harcamaların detaylarını istediğini an anadolupass.com.tr online işlemler menüsü ve AnadoluPass mobil uygulamasından takip edebilir.Yapmış olduğu bütün harcamaları ay sonunda e-posta yoluyla tek fatura şeklinde görüntüleyebilir.
 • Şifre tanımlama özelliği ile çalınma ve kaybolmaya karşı kartlar güvence altına alınır.
AnadoluPass Mobil Uygulama
Hızlı, kolay, güvenli!
Günlük hayatınızı kolaylaştıran hizmet ve avantajları ile AnadoluPass mobil uygulaması ile tüm işlemlerinizi daha hızlı, kolay ve güvenli yapabilmenizi sağlıyor.

Siz de AnadoluPass mobil uygulamasını hemen indirerek AnadoluPass’e her zaman kolayca ulaşabilirsiniz.