Hakkımızda - anadolupass.com.tr

Hakkımızda

%100 Yerli %100 Milli AnadoluPass Yemek Kartı

Tamamen yerli sermaye ile Gaziantep’te kurduğumuz Asum Yemek Anonim Şirketi, 2009’dan bu yana edindiğimiz deneyimlerle bölgenin yemek hizmeti veren sayılı kuruluşlarından biri yaptık. Geniş bir müşteri portföyüne sahip olduk ve farklı sektörlerde faaliyet gösteren kurum ve kuruluşlarla kalıcı işbirlikleri sağladık. Sürekliliği olan başarının müşteri memnuniyetiyle yakalanacağına kanaat getirerek, iş ortaklarımızın ihtiyaçları doğrultusunda, onlara yeni çözümler getirecek bir girişimde bulunmaya karar verdik ve öğle yemeği ihtiyacına teknolojik bir çözüm getirerek AnadoluPass Yemek Kartı projesini hayata geçirdik. Müşterilerimizin verimliliği arttırmak amacıyla sabit maaş dışında yaptıkları ek ödemeler ve kurum içinde yapılan gider ödemelerini yönetmesini sağlayacak bu kurumsal hizmeti siz değerli iş ortaklarımızın hizmetine sunuyoruz.

Vizyonumuz;

AnadoluPass Yemek Kartı ailesine katılan müşterilerimize ihtiyaçlarına uygun çözüm önerileri sunarak müşteri memnuniyetini birinci planda tutmak ve yemek kartı sektöründe hizmet standardımızı daima daha ileriye taşımak.

Misyonumuz;

Yemek kartı firmaları arasında ulusal pazarda güvenilir, saygın ve sektörün öncülüğünü yapan bir kuruluş olmak.

anadolupass mobil uygulama
AnadoluPass Mobil Uygulama
Hızlı, kolay, güvenli!
Günlük hayatınızı kolaylaştıran hizmet ve avantajları ile AnadoluPass mobil uygulaması ile tüm işlemlerinizi daha hızlı, kolay ve güvenli yapabilmenizi sağlıyor.

Siz de AnadoluPass mobil uygulamasını hemen indirerek AnadoluPass’e her zaman kolayca ulaşabilirsiniz.