Firmanıza Değer Katan Çözümler: Yemek Fişi - anadolupass.com.tr

Firmanıza Değer Katan Çözümler: Yemek Fişi

En son haber, duyuru ve kampanyalardan haberdar olun
Firmanıza Değer Katan Çözümler: Yemek Fişi

Bir işletmede işlerin sağlıklı şekilde yürüyebilmesinde en büyük etki personellerin çalışmalarıdır. Verimli şekilde çalışan personellerin olduğu bir firma, marka değerini kısa sürede yükseltir ve yeni müşteriler edinme noktasında da başarılı olabilir. Ama personellerin istekli ve verimli çalışmaları da firma sahiplerinin onlara sunacakları haklardır. Yasal olarak bazı hakların personellere verilmesi zorunludur. Mesela öğle yemeği vermek zorunlu bir durumdur. Ama buna ek olarak zaman zaman personelleri ödüllendirmek için ikramiye vermek, hediye çekik vermek ayrıca personelin çalışma azmini arttıracak etkenlerdir. Büyük firmalarda genel olarak bu tür şeyler yapılır ama bir de bu işin faturalandırma boyutu var ki bu son derece önemlidir. Hem muhasebe departmanın zaman kaybetmesi ve bunun yanında vergi borcunun çıkması gibi durumlar söz konusu olmaktadır. Son dönemlerde işletmecilerin daha sık kullanmaya başladıkları yemek fişi, aslında her ne kadar öğle yemeklerini karşılamak adına verilen elektronik para kartı olsa da farklı amaçlarla da kullanılabiliyor. Mesela personellerinize ikramiye vermek için, gıda yardımında bulunmak için veya daha farklı konularda ek ödeme yapmanız gerektiğinde bu kartı kullanabilirsiniz. Kartı kullanmak, ek olarak birçok yönden avantaj sağlar. Mesela vergiden muafiyet, zamandan kazanma ve muhasebe departmanında işlerin daha az olması, çalışanlar açısından da firma açısından da avantaj olarak değerlendirilebilir.

Yemek fişi özellikleri nelerdir?

Eskiden beri aslında bazı firmalar, öğle yemeklerini kendi bünyelerinde vermek yerine personellerini özgür bırakırlar. Bazı firmalar, maaşlarına ek olarak yemek parası verirken bazı firmalar ise yemek paralarını ayrı verirler. Genellikle yemek paraları elden nakit şekilde verilmek yerine kartlara yüklenerek verilir. Bu şekilde olması, hesapların daha sağlıklı şekilde yapılmasına yardımcı olur. Aslında yemek fişi olarak bahsettiğimiz elektronik para kartı tam olarak anlattığımız konu için kullanılmaktadır. Çalışan sayısına göre belirlenen yemek tutarları, eşit şekilde bölüştürülerek kartlara yüklenir ve personeller bu kartlarla öğle yemeklerini anlaşmalı yerlerde yiyebilirler. Genel olarak yemek kartlarının çalışma mantığı bu şekildedir. AnadoluPass gibi kartlar ise daha fazla kurum ile anlaşmalı çalışan firmalardır. Bunların en büyük avantajı, çalışanlar kartlarıyla sadece yemek saatlerini değerlendirmek ile sınırlı kalmazlar. Ek olarak bir de gıda alışverişi ve ihtiyaçları olan diğer kategorilerden de yararlanabilirler. Günümüzde birçok firmada geçerli olan yemek kartları sayesinde ek bir maliyet ödemeye gerek kalmadan yemek kartından alışveriş yapma imkânına sahip olunabiliyor. Birçok yönden avantaj sağlayan ve kullanıcısının kendini güvende hissetmesini sağlayan anadoluPass, sektörün en çok tercih edilen isimlerinden biri olup özellikleri ve avantajları ile firma sahiplerine ve personellere yardımcı olmaktadır.

Yemek fişi başvurusu

Firmamız, uzun zamanların deneyim ve tecrübesine sahip bir isimdir. Sürekli olarak yeni kurumlarla anlaşma yapan firmamız, sunduğu yemek kartlarının daha fazla alanda kullanılmasını bu şekilde sağlamaktadır. Siz de firmanızda işlerinizin daha sağlıklı yürümesini başarmak ve personellerinizi memnun etmek için kartın özelliklerinden yararlanabilirsiniz. Yemek fişi hakkında ayrıntılı bilgileri bulabileceğiniz sitemizi ziyaret ederek firmanıza ve çalışanlarınıza sunduğu avantajlar hakkında detaylı bilgi alabilir, iletişim bilgilerimizden firmamıza ulaşarak başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Firmanıza değer katan çözümlerimizle dilediğiniz her an yanınızda olan AnadoluPass ile güvenli kullanım ve mükemmel sonuçlara daha rahat bir şekilde ulaşacaksınız. Detaylı bilgi için arayın…

anadolupass mobil uygulama
AnadoluPass Mobil Uygulama
Hızlı, kolay, güvenli!
Günlük hayatınızı kolaylaştıran hizmet ve avantajları ile AnadoluPass mobil uygulaması ile tüm işlemlerinizi daha hızlı, kolay ve güvenli yapabilmenizi sağlıyor.

Siz de AnadoluPass mobil uygulamasını hemen indirerek AnadoluPass’e her zaman kolayca ulaşabilirsiniz.