Firmalar Neden Sosyal Yardım Yapmalıdır? - anadolupass.com.tr

Firmalar Neden Sosyal Yardım Yapmalıdır?

En son haber, duyuru ve kampanyalardan haberdar olun
 Firmalar Neden Sosyal Yardım Yapmalıdır?

Türkiye’de yer alan sosyal yardım fonları, ihtiyaç sahiplerine, öğrencilere ve aynı zamanda özel şirketlerin kendi personeline dönük olabilecek şekilde uygulanabilmektedir. Sosyal yardım kartı, bu alanda duyarlı olan firmaların kolay bir şekilde online platform özelliklerinden faydalanarak yardım yapabilmelerini ve ihtiyaç sahiplerine ulaşabilmelerini sağlar. Peki firmalar neden sosyal yardım yapmalıdır; hem vergi muafiyeti hem de motivasyon için personellerine destek olmaları duyarlılıklarının ödüllerini almalarını da sağlayacaktır.

Sosyal Yardım Yapmanın Avantajları

Sosyal yardım sadece firmaların duyarlı olmalarını göstermez aynı zamanda ihtiyaç sahiplerine ulaştıkları için devlet tarafından da ödüllendirmelerini sağlar. Günümüzdeki imkanlar doğrultusunda teknolojiden de yararlanarak sosyal yardım kartı kullanarak hem personellerin motivasyonunu artıracak hem de iş alanında düzenli bir kullanım alanı oluşturacaktır. Yemek kartı, giyim kartı ve burs kartları gibi birçok özelliği bulunan AnadoluPass ulaştıkça çoğalacak, çoğaldıkça firmanızın daha çok tanınmasını da sağlayacaktır.

Firmanızla ihtiyaç sahiplerine ulaşarak, hem sosyal yardımlaşma fonuna hem de firmanızın vergi oranlarına destekte bulunur, herkesin mutlu olmasını sağlarsınız.

Sosyal Yardım Kartı Nerede Kullanılmaktadır?

AnadoluPass sosyal yardım kartı, belirli noktalarda kullanım olanağı vererek büyük yemek yerlerinde ve alışveriş merkezlerinde ihtiyaç sahiplerinin kullanmasına olanak vermektedir. Avantajlı bir kart özelliğiyle hem kullanıcının hem de destekçinin güvenli bir şekilde kart kullanabilmesi için günümüz teknolojisinden yararlanılmıştır. Herkesin yüzünü güldürebilecek bir yardımlaşma kartı olarak, şirketinizin personeline ve dilerseniz ulaşabileceğiniz ihtiyaç sahiplerine bu kart sayesinde yardım edebilirsiniz.

Online Sosyal Yardım Kartı Güvenli Yardım

Online bakiye yükleme özelliği ulunan yardım kartında, kullanıcıya özel kart özellikleri eklenerek, güvenli bir ödeme kolaylığı sağlayacaktır. Dilerseniz personelinize dilerseniz burs vermek istediğiniz öğrenciler için AnadoluPass başvuru yaparak, giyim ve gıda alanındaki yardımlaşma işlemlerini başlayabilirsiniz.

AnadoluPass İle İhtiyacı Olanlara Ulaşın!

AnadoluPass.com.tr adresi üzerinden ihtiyacı olanlara özel kullanım imkanları veren online kart işlemlerini yapabilirsiniz. Yemek ve giyim alanındaki birçok kullanım noktasına sahip olan kart özellikleriyle öğrencilerden personellere kadar hem çalışma alanında hem de eğitim alanında desteklerinizi kesintisiz bir şekilde devam ettirebilirsiniz.

anadolupass mobil uygulama
AnadoluPass Mobil Uygulama
Hızlı, kolay, güvenli!
Günlük hayatınızı kolaylaştıran hizmet ve avantajları ile AnadoluPass mobil uygulaması ile tüm işlemlerinizi daha hızlı, kolay ve güvenli yapabilmenizi sağlıyor.

Siz de AnadoluPass mobil uygulamasını hemen indirerek AnadoluPass’e her zaman kolayca ulaşabilirsiniz.