Çalışan - anadolupass.com.tr

Müşteri Ol

Bireylerin hayatını kolaylaştıran AnadoluPass hizmetleri

Çalışanlara Sağladığımız Avantajlar
  • Kullanıcı birden çok kart taşımak yerine, tek bir kart kullanarak, kendi zevkine göre seçeceği sayısız restoran, market, kafe vb. üye işyerlerinden dilediğince harcama yapabilir.
  • Misafir ağırlanması gereken iş yemekleri ve toplantılarda harcamalar yönetilebilir, kazanılmış ek teşvik ve prim haklarını kullanılabilir.
  • AnadoluPass kullanıcıları yapmış olduğu yemek ve diğer harcamaların detaylarını istediğini an online işlemler menüsü ve AnadoluPass mobil uygulamasından takip edebilir, kayıp ve çalınma durumlarına karşı parola ve iptal işlemlerini kolayca yapabilir.
  • Mobil uygulama, kullanıcının en yakın restoran vb. üye işyerlerinin listesini harita üzerinde görüntüleyebilmesini sağlar.Kullanıcı favori restoranlarını belirleyebilir, restoran iletişim bilgilerine ulaşabilir ve bu restoranlarla ilgili güncel kampanyaları uygulama üzerinden takip edebilir.Yaptığı harcamaları ve güncel bakiyeyi bu uygulamadan takip edebilir, mobil ödeme sayesinde nakit para ya da banka kartı taşımadan SMS (kartın yanında olmaması durumunda telefon numarasının sistemde doğru kayıtlı olması yeterli) ve QR kod ile ödemesini gerçekleştirebilir. Kart kayıp ya da çalıntı durumlarında bu uygulama üzerinden kartını geçici olarak kullanıma kapatabilir.
  • Şifre tanımlama özelliği ile çalınma ve kaybolmaya karşı kartlar güvence altına alınır. Çalışan kart kayıp veya çalıntı durumunu, müşteri temcilsicimize bildirdiği andan itibaren kart anında bloke edilir, hesaba yeni kart tanımlanır ve harcanmayan krediler yeni kartlara aktarılır.
anadolupass mobil uygulama
AnadoluPass Mobil Uygulama
Hızlı, kolay, güvenli!
Günlük hayatınızı kolaylaştıran hizmet ve avantajları ile AnadoluPass mobil uygulaması ile tüm işlemlerinizi daha hızlı, kolay ve güvenli yapabilmenizi sağlıyor.

Siz de AnadoluPass mobil uygulamasını hemen indirerek AnadoluPass’e her zaman kolayca ulaşabilirsiniz.