Bireysel Müşteri Yardım - anadolupass.com.tr

Bireysel Müşteri Yardım

Yardıma mı ihtiyacınız var?
Web sitemizden veya mobil uygulamamızdan üyelik formunu doldurarak sisteme kayıt olabilir, web uygulamamız üzerinden kart oluşturup, bakiye yükleyerek AnadoluPass avantajlarından faydalanmaya başlayabilirsin.
AnadoluPass kartınız oluşturulduktan sonra sisteme giriş yaptığınız adres bilgisine posta yoluyla gönderilir.
AnadoluPass web uygulaması aracılığıyla kredi kartınızla veya havale/eft göndererek bakiye yükleyebilirsiniz.
Her bakiye yüklediğinizde yüklediğiniz tutara ek olarak fazladan bakiye yüklenir. Kullanılabilir bakiyeniz ödeme yaptığınız tutarın %3 fazlasıdır. Bu sayede henüz harcama yapmadan anında kazanırsınız.
Anlaşmalı üye işyerlerimizde kartınızı veya mobil uygulamayı kullanarak bakiyenizi harcayabilirsiniz.
AnadoluPass Mobil uygulamasından üye işyerinin gösterdiği kare kodu okutarak ödeme işleminizi kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz.
AnadoluPass ile tüm anlaşmalı üye işyerlerimizde ödeme yapabilirsiniz. Anlaşmalı üye işyerlerimizi web sitemiz veya AnadoluPass mobil uygulaması üzerinden görüntüleyebilirsiniz.
Web uygulamasın veya mobil uygulamasına parolanız ile giriş yaparak yükleme ve harcama geçmişiniz görüntüleyebilirsiniz.
Kartınızı kaybolur veya çalınırsa AnadoluPass web uygulaması veya mobil uygulama üzerinden kartınızı iptal edebilirsiniz. Dilerseniz müşteri hizmetlerini arayarak kayıp ve iptal işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz.
AnadoluPass Mobil Uygulama
Hızlı, kolay, güvenli!
Günlük hayatınızı kolaylaştıran hizmet ve avantajları ile AnadoluPass mobil uygulaması ile tüm işlemlerinizi daha hızlı, kolay ve güvenli yapabilmenizi sağlıyor.

Siz de AnadoluPass mobil uygulamasını hemen indirerek AnadoluPass’e her zaman kolayca ulaşabilirsiniz.