AnadoluPass Yemek Kartı ile Farkı Yakalayın - anadolupass.com.tr

AnadoluPass Yemek Kartı ile Farkı Yakalayın

En son haber, duyuru ve kampanyalardan haberdar olun
AnadoluPass Yemek Kartı ile Farkı Yakalayın

Günümüz teknoloji dünyasının gelişmesi sayesinde her alanda kolaylıkları yakalamak ve değerlendirmek mümkün hale geldi. Sadece yaşam alanlarının bir bölümünde değil, iş hayatının en önemli noktalarında da işleri kolaylaştırıcı özelliklerin bulunması ve buna ek olarak işletmelerin daha uygun maliyetlerle personellerini memnun edebilmeleri de başarılı sonuçlarla kendini gösteriyor. Bir işletmenin personel maaşlarına ek olarak en çok harcama yaptıkları alan mutfak bölümüdür. Özellikle çalışan sayısının çok fazla olduğu şirketlerde, bu masraf daha da artış gösterir. Bir mutfağın işletilebilmesi için en basitinden; bir aşçı, bir yardımcı aşçı, bir bulaşıkçı ve temizlikçiye ihtiyaç duyulur. Tabi bu rakam, işletmenin çalışan sayısına göre artabilir de... Buna ek olarak mutfakta işlerin yürüyebilmesi için günlük olarak hale gidilmesi gerekir ve bunun için de bir personel ve üzerine nakliye ücretini eklemeniz gerekir. Tüm bunları hallettiğinizi var saysanız bile bunlara ödeyeceğiniz paralar ve ek olarak ödenmesi gereken vergiler, şirketin belinin bükülmesine neden olabilir. Ama tüm bunları bir kenara bırakarak personellerinize yemek kartı verirseniz, maliyetiniz yüzde 50 oranında düşer ki bu da işletmeniz için küçümsenebilecek bir rakam değildir. Tabi seçeceğiniz yemek kartının özellikleri ve avantajları konusunda dikkat etmeniz gerektiğini söylememiz gerekiyor. Çünkü bazı yemek kartlarında, sadece yemek için sunulan özellikler vardır bu da diğer özelliklerinin kullanılmasını engeller.

En avantajlı yemek kartı

Firmaların muhasebe departmanı, işletmenin kâr veya zarar etmesini en çok etkileyen alandır. Bu alanda doğru alınacak kararlar, firmanın kısa sürede büyümesini etkilerken aksi durumun yaşanması da şirketin zarara girmesine neden olur. Yemek kartları konusunda deneyimli bir araştırma ekibiniz varsa elbette seçenekleri değerlendirerek karar vermeniz daha sağlıklı sonuçlar almanıza yardımcı olur. Kısaca bizim size sunduğumuz AnadoluPass yemek kartı özelliklerinden bahsederek, konunun daha iyi anlaşılmasını sağlayalım.

AnadoluPass nedir?

Uzun zamanların deneyim ve tecrübesi ile firmalara sunduğumuz yemek kartları ile firmaların ek kazanç elde etmelerine yardımcı oluyoruz. Sunduğumuz yemek kartı, başta firmaların vergi muafiyetinden faydalanmalarını sağlamakta olup, işletmelerde idari kolaylık sağlar. Hızlı, güvenilir ve kolay kullanım özelliklerine sahip olan AnadoluPass yemek kartı, online kullanım özelliğine sahip olduğu için kartın kaybolması durumunda veya evde unutulması durumunda bile kolaylıkla kullanılabilmektedir. AnadoluPass yemek kartı; sadece personellerinizin yemek ihtiyaçlarını karşılamaz, aynı zamanda onlara vereceğiniz ikramiye, hediye çekleri gibi durumlarda da her personele ayrıca fatura hazırlamanıza gerek kalmadan toplu halde tek fatura ile faturalandırmanıza yardımcı olur. Bu da hem vergi yükünüzün hafiflemesine yardımcı olur hem de daha kolay bir şekilde beklentilerinizi elde etmenize yardımcı olur. Birçok yönden avantajı bulunan kart, muhasebe departmanında çalışan personellerinizin ay sonunda tek tek faturaları hesaplayarak mali müşavirinize göndermesi gibi bir yükün hafifletilmesine yardımcı olur.

Personellerinizi daha kolay motive edin

Çalışanların işlerinde verimli olabilmeleri için yemek haklarının doğru şekilde verilmesi gerekir, buna ek olarak sürekli rutin yemekleri yemek istemeyen personellerin, öğle mesaisinde istedikleri yerden istedikleri yemeği yemelerine yardımcı olan yemek kartı sayesinde, personelleriniz işlerinde daha fazla verimli olurlar ve bu da işlerinizin daha hızlı şekilde yürümesine yardımcı olur. Her anlamda kazançlı çıkacağınız ve kullanım kolaylığı ile personellerinizin beğeneceği AnadoluPass yemek kartı ile tanışmak için iletişim bilgilerinden bize ulaşabilirsiniz. Alanında başarı, hizmetleri ile memnuniyet verici sonuçlara imza atan firmamızı aramadan karar vermeyin.

anadolupass mobil uygulama
AnadoluPass Mobil Uygulama
Hızlı, kolay, güvenli!
Günlük hayatınızı kolaylaştıran hizmet ve avantajları ile AnadoluPass mobil uygulaması ile tüm işlemlerinizi daha hızlı, kolay ve güvenli yapabilmenizi sağlıyor.

Siz de AnadoluPass mobil uygulamasını hemen indirerek AnadoluPass’e her zaman kolayca ulaşabilirsiniz.